Cenník služieb

Člen klubu DG Fitness


Staňte sa naším členom!

50,00 € - 600,00 € Mám záujem

Milý zákazník,

V prvom rade sa Vám chceme pod’akovať za Váš záujem stať sa členom DG Fitness Club-u. Každý Náš klient, ktorý sa zaregistruje a dobije si kredit má zvýhodnený vstup do Fitness centra v hodnote 5€ namiesto jednorázového vstupu 7€ bez registrácie!
V cene vstupu je možnosť využívať naše priestory posilňovne a kardia, šatní a spŕch. Z kreditu, ktorý si dobijete môžete taktiež platiť a využívať naše služby ako je solárium a sauna, ktoré majú individuálný cenník. Klubová registrácia funguje formou kreditu. Dobíjajú sa určitou čiastkou od 50-600 eur.

Pozor pri nabití za minimálnu čiastku 50,00€ Vám kredit po mesiaci nevyužívania prepadne. 
60,00€ a viac Vám môže vydržať až 3 mesiace od nabitia. Vaše peniaze Vám ostanú na kartičke aj v prípade, že nás dlhšie nenavštívite. Naším klientom odporúčame využiť možnosť predĺženej lehoty je výhodná z viacerých dôvodov ako napríklad nečakané zranenie,choroba alebo dovolenka. Podmienkou ako sa stať členom nášho klubu je sa zaregistrovať do nášho systému v podobe Vášho mena, priezviska a dobiť si kredit najmenej za 50€. Pri najbližšej návšteve Vám stačí len povedať Vaše meno našej recepčnej, ktorá Vám odovzdá klúčik od skrinky a stiahne vstup. Stav vášho kreditu si môžete kedykoľvek skontrolovať na recepcii.
Na jednu registráciu môžu chodiť cvičiť aj viacerí. Napríklad si prinesiete cvičiť priateľa, člena rodiny a jeho vstup z Vášho kreditu bude tiež zvýhodnený. 

Ponúkame však aj možnosť ročnej permanentky v hodnote 600 eur. Platí 365 dní od jej založenia. Táto permanentka je však neprenosná a platí len pre jednu osobu. 

Kredit, ktorý je zaregistrovaný na konkrétné meno, priezvisko a ročná permanentka sú neprenosné a vrátenie kreditu nie je možné!

Po dobití kreditu súhlasíte s našimi obchodnými podmienkami.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať! 

*Kredity, ktoré expirovali v období lockdownu nepredlžujeme.

*Naša prevádzka nemanipuluje s terminálom preto je u nás možné platiť iba v hotovosti.


Cenník a podmienky sú platné od 5.9.2022


Zvýhodnený vstup pre člena DG Fitness


5,00 € Mám záujem

Jednorázový vstup do Fitness centra nie je obmedzený na hodinu.