Objavte DG Fitness club

Naše Fitness centrum Vám ponúka celkom nové a čisté priestory kde si môžete zacvičiť v posilňovni alebo na skupinovom cvičení, uvoľniť sa v našej Fínskej saune, opáliť v novom Soláriu, nechať sa vymasírovať našou masérkou alebo si vychutnávať spoločnosť blízkych či vybaviť pracovné stretnutie pri skvelej talianskej káve s vynikajúcimi zákuskami!
Spojili sme pohyb s relaxom pretože je dôležité sa cítiť dobre vo svojom vlastnom tele! A my vieme, že po dobrom cvičení nie je nič lepšie ako osviežujúca sprcha, doplnenie bielkovín a relax!

Naša posilňovňa je vybavená úplne novými strojmi Nautilus z Ameriky, ktoré Vám zaručia komfort a kvalitu.
Kardio zóna je vybavená bežiacimi pásmi star trac, schodami stair master, bicyklami a eliptikalom. Pomôcky na cvičenie ako jednorúčky Jordan od 1kg -35kg, kettlebelly, lopty, fitlopty, TRX, gumičky, AB roller, bosu, žinienky a iné nemôžu chýbať. V našej multyfunkčnej sále, ktorá je tiež vybavená rôznymi pomôckami sa môžete zúčastňovať na spoločných cvičeniach alebo si ju dokonca aj prenajať.

Ponúkame Vám tiež relaxačné služby ako sú masáže s našou masérkou Lenkou, ktorá presne vie čo Vaše telo potrebuje po náročnom dni.
Viete zrelaxovať v našej Fínskej saune, ktorú môžete využívať sám alebo s priateľmi. V našom Turbo Soláriu sa zas viete opaľovať krásne do hneda. Tieto služby môžete využívať samostatne alebo kombinovať, to všetko je už len na Vás.

Na bare v našej kaviarni Vám samozrejme vieme pripraviť Váš nápoj, ktorým doplníte sily pred tréningom alebo bielkoviny po ňom. Viete si u nás zakúpiť kvalitné doplnky stravy, Proteinové tyčinky, palacinky, ktoré Vám aj na mieste pripravíme a iné od tých najlepších výrobcov. Náš ochotní personál Vám rád poradí, pomôže pri výbere.

U nás si prídu na svoje naozaj všetcia dokonca aj necvičiaci. V našom Fitness centre nájdete našu kaviareň v ktorej podávame skvelú Talianskú kávu, Shake-y, Limonády z čerstvého ovocia bez pridaného cukru, domáce ciabatty, tortilly či zákusky tej najvyššej kvality. Preferujeme domáce zákusky z kvalitných surovýn bez chemikálii. Zákusky pre tých najnáročnejších, pre bezlepkáčov, vegánov aj citlivých na laktózu. Naša ponuka nápojov a zákuskov sa vždy mení čím predchádzame jednotvárnosti.
V lete si môžete spríjemniť sedenie na našej slnečnej terase.

Našim cieľom je aby naši zákazníci od nás odchádzali šťastní, plný síl, energie , oddýchnutí a hlavne spokojní.

Kontaktujte nás